webleads-tracker

Narzędzia współpracy katalizatorem wymiany i przepływu informacji

 

Chcieliby Państwo ułatwić pracę nad wspólnymi projektami ? Wzmocnić spójność zasobów przedsiębiorstwa ? Realizacja tych celów jest możliwa przy wykorzystaniu mechanizmów narzędzi współpracy… 

Obecne trendy wskazują na rosnącą rolę narzędzi współpracy i portali społecznościowych w przedsiębiorstwach.  Omawiane zagadnienia towarzyszą w coraz większym stopniu opracowaniu strategii ECM (Enterprise Content Management). U źródeł tego stanu rzeczy leżą następujące czynniki :

 

  • Zarówno narzędzia współpracy jak i portale społecznościowe sprawiają, że gruntowne zmiany metod pracy stają się rzeczywistością.  Odtąd użytkownik staje się najważniejszym elementem w przestrzeni współpracy.
  • Zastosowanie powyżej wymienionych rozwiązań może bez wątpienia przynieść wymierne korzyści takie jak wzrost wydajności zespołu, większa dynamika pracy, zwiększenie nacisku na pracę nad wspólnymi projektami, a także wzmocnienie spójności działań przedsiębiorstwa.  Innym pozytywnym aspektem jest również poprawa jakości przepływu danych.
  • Narzędzia współpracy sprawiają, że użytkownik staje się motorem działań dynamicznie rozwijających się portali społecznościowych, które dążą do tego, aby być punktem wyjścia dla użytkowników. Starają się bowiem pogodzić różne oczekiwania dotyczące wymiany informacji i inicjowanych przez nich działań.

 

Sollan służy radą w zakresie wyboru narzędzi współpracy, a także zapewnia kompleksowe wsparcie przy jego wdrożeniu i dalszym użytkowaniu.

TE FIRMY POSTAWIŁY NA SOLLAN:
AFT-IFTIM, ALTRAN,...

Nasi klienci doceniają nas szczególnie za:

  • Naszą dyspozycyjność oraz podążanie za ich potrzebami
  • Dostarczanie rozwiązań na miarę oczekiwań 
  • Zrozumienie potrzeb biznesowych
  • Specjalistyczną wiedzę techniczną Sollan

Wdrożenie narzędzi współpracy ma miejsce zawsze z uwzględnieniem oprogramowania funkcjonującego w systemie informacji, i zawsze w oparciu o standardy zarządzania przyjęte w przedsiębiorstwie.  W razie ich braku nasi eksperci służą także radą w ich określeniu, usystematyzowaniu i wdrożeniu.

Narzędzia współpracy opierają się na tzw. « usługach wspólnych » w zakresie :

  • Komunikacji (poczta elektroniczna, czat, wideokonferencje, webmeeting itp.)
  • Podziału zadań (agenda, zarządzanie projektem, workflow, itp.)
  • Przepływu informacji (wymiana informacji, badania)

 

Sollan – wybór najlepszych rozwiązań w zakresie narzędzi współpracy, dostosowanych do specyfiki i kultury przedsiębiorstwa

Pomyślne przeprowadzenie procesu wdrożenia narzędzi współpracy wymaga uwzględnienia następujących elementów : organizacji pracy, zwyczajów współpracowników, a także kultury przedsiębiorstwa.  Świadomość tego stanu rzeczy sprawia, że w Sollan dokładamy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Wdrożenie rozwiązań współpracy zawsze poprzedza analiza ich pozycji na rynku. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie dokonywania ustawień. Podejmujemy również wysiłki w celu zapewnienia kompatybilności naszych rozwiązań z dotychczasowym oprogramowaniem.

 

 

Sollan zawsze gwarantuje najlepsze rozwiązania w zakresie narzędzi współpracy 

Jeśli naszym zdaniem inna technologia lepiej spełni Państwa oczekiwania, nie zawahamy się skorzystać ze wsparcia naszych partnerów. Naszym celem bowiem jest zaoferowanie naszym klientom najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.