webleads-tracker

Sollan - doradztwo, wdrażanie oraz wydawanie oprogramowania ECM

 

Przedsiębiorstwo Sollan zostało założone w 2001 roku. Obecnie jest nie tylko wiodącym graczem i wydawcą oprogramowania ECM, lecz przede wszystkim świadczy usługi w zakresie doradztwa i wdrażania rozwiązań ECM. Sztandarowym produktem Sollan jest Trimly, którego zadaniem jest ułatwienie pracy departamentom ds. rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjnośc i poprzez uproszczenie i scentralizowanie zarządzania treściami multimedialnymi.

 

« Jesteśmy przedsiębiostwem, które doskonale potrafi dostosować się do panujących warunków. Potrafimy również dostarczyć rozwiązania na miarę oczekiwań naszych klientów »  B. Barret, CEO
 

 

Specjalistyczna i techniczna wiedza w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów  

Sollan posiada specjalistyczną wiedzę techniczną w zakresie rozwiązań CMS,intranetu, narzędzi współpracy, DAM, dematerializacji, GED,  wyszukiwarek, tworzenia dokumentacji, a także RSE, BPM oraz Case Management.  Wachlarz narzędzi, którym dysponujemy (oprogramowanie licencjonowane, wolne oprogramowanie) pozwala naszemu zespołowi zachować całkowitą bezstronność w wyborze najbardziej odpowiedniego dla Państwa rozwiązania. Każdego dnia, nasz zespół pracuje nad wdrożeniem najlepszych rozwiązań na rynku.

 

Jesteśmy obecni na rynku francuskim, belgijskim, hiszpańskim, brytyjskim, luksemburskim, a także polskim. Naszymi klientami jest ponad sto znanych europejskich przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki takich jak organy administracji i podmioty świadczące usługi publiczne, banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, zakłady przemysłowe, przedsiębiorstwa usługowe oraz media.

 

 

Structure the unstructured 

Conseil, integrateur et éditeur ECM

Naszym celem jest strukturyzacja danych. Stanowi ona dla nas wartość samą w sobie.  W czasie naszej ponad dziesięcioletniej obecności na rynku, zdołaliśmy wyrobić sobie opinię ekspertów w dziedzinie ECM. Nasze motto to "structure the unstructured". 

 

 

Wiedza, zasoby ludzkie i współpraca :  Oto trzy filary, na których opiera się Sollan.  Jesteśmy zawsze do Państwa usług.

Wiedza : Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów. Ich specjalistyczna wiedza pozwala ina zrozumienie potrzeb departamentów ds. rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności , dzięki czemu mogą oni lepiej sprostać oczekiwaniom dyrektorom działów informatyki (CIO). Wiedza ta ułatwia także wdrożenie rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb.

 

Zasoby ludzkie : Sollan tworzą ludzie.  Dążymy do jak najbardziej efektywnego wykorzystania potencjału naszego zespołu.

 

Współpraca : Jest dla nas czymś więcej niż wartością samą w sobie. Jest stanem ducha. Doświadczenie Sollan sprawia, że wymiana poglądów i rozwiązań z naszymi partnerami odbywa się zawsze w przyjaznej i pełnej zaufania atmosferze.

 

Badania i rozwój – strategiczny atut

Sollan R&D éditeur ECM

Zdefiniowanie wschodzących technologii, przewidywanie kierunku ich rozwoju, wybór najbardziej optymalnych rozwiązań i ich wdrożenie za pomocą aplikacji pilotażowych : badania i rozwój stanowią integralną część działań Sollan. Dzięki naszym systematycznie prowadzonym pracom badawczym, nasi klienci co raz lepiej radzą sobie z obsługą i wdrażaniem systemów zarządzania treścią. Tym samym przyczyniamy się do rozpowszechniania innowacyjnych i spersonalizowanych rozwiązań ECM.

Nasi specjaliści z działu R&D prowadzą badania stosowane w zakresie inżynierii wiedzy, zarządzania informacją, inżynierii pedagogicznej i inżynierii audiowizualnej, a także współpracują z wieloma francuskimi i międzynarodowymi ośrodkami akademickimi i przemysłowymi. Odznaczają się zatem nie tylko doskonałą znajomością najnowszych trendów w zakresie „aplikacji jutra”, ale również zdolnością przewidywania kierunku zmian na rynku.

 

Dzięki pracy naszego zespołu R&D, możemy zooferować rozwiązania idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.