webleads-tracker

 

Informacje prawne

Kapitał zakładowy

RCS : 448 330 357 R.C.S. BOBIGNY

 

Główna siedziba:

Sollan France

27 bis rue du Progrès

93100 Montreuil

Tél. 0033 (0)1 48 51 15 40

Dyrektor ds. publikacji : Bruno Barret

CNIL : 1694988 v 0 

 

Hosting

Nazwa hosta : OVH

RCS Roubaix – Tourcoing 424 761 419 00045

Adres : 2 rue Kellermann - 59100 Roubaix - France.

Numer telefonu : 0033 820 698 765

 

Zawartość niniejszej strony internetowej jest chroniona przez prawa własności intelektualnej, w tym prawa autorskie we Francji i na całym świecie. Użytkownik ma prawo kopiować treści umieszczone na niniejszej stronie internetowej tylko i wyłącznie dla osobistego użytku w celach niekomercyjnych. Jakiekolwiek wprowadzanie zmian i dalsze powielanie są zabronione.  Zakaz ten odnosi się także do dokumetów ikonograficznych i fotografii.

 

Ochrona danych osobowych

Strona internetowa Sollan nie pobiera, ani nie przechowuje żadnych danych osobowych bez zgody użytkownika. Zgodnie z 38 artykułem francuskiej ustawy z dnia 6 stycznia 1978 r. dotyczącej informatyki, plików i swobód, każdy ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.  Osoby pragnące dokonać zmian w tym zakresie proszone są o kontakt  contact@sollan.com.
 
Korzystamy z bazy adresów elektronicznych naszych użytkowników, tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Rezygnacja subskrybenta z usługi Newslettera następuje poprzez wysłanie pisemnej prośby na adres  contact@sollan.com lub też poprzez kliknięcie na link desaktywujący podawany w każdym mailu.
 
Zgodnie z zapisami powyższej ustawy dotyczącej « informatyki i swobód », każda osoba przetwarzająca dane pochodzące z tej witryny internetowej ponosi pełną odpowiedzialność prawną za wykorzystanie niniejszej publikacji. Jej przetwarzanie wymaga uzyskania zgody autora, a także złożenia deklaracji do CNIL (Państwowa Komisja ds. Informatyki i Wolności).
 
Narzędzia statystyczne mierzące oglądalność strony internetowej Sollan działają w oparciu o analizę logów połączeń na naszych serwerach.
 
Zgodnie z artykułem 8.1 warunków korzystania z Google analytics, prosimy o zapoznanie się z warunkami użytkowania wyżej wymienionej usługi.
 
 

Tworzenie odsyłaczy hipertekstowych do strony Sollan i syndykacja treści

Wszelkie wykorzystanie odnosników do naszej witryny internetowej może mieć miejsce wyłącznie za zgodą webmastera ( contact@sollan.com), a przypadku wykorzystania treści dostępnych na stronie, należy bezwzględnie wskazać źródło ich pochodzenia (np: Na stronie pojawiły się treści skopiowane ze strony sollan.com).
 
Powyższe zezwolenie nie dotyczy stron, które zawierają treści zabronione przez prawo. Pozwolenie to nie odnosi się  także do  treści obscenicznych, nawołujących do przemocy i nienawiści na tle różnic narodowościowych czy też naruszających zasady dobrych obyczajów.
 
Syndykacja treści zawartych na stronie Sollan poprzez dodanie kanałów RSS do bloga lub innej witryny również podlega wyżej wymienionym ograniczeniom.